?

Log in

No account? Create an account
Предыдущий пост Поделиться Следующий пост
chervonec_001

Просто запомним пожелание укрофашистов детям Донбасса

Последние записи в журнале


Buy for 190 tokens
Когда в очередной раз США заявляют о своё желании просветить очередной народ погрязший в "дикости", "бездуховности" и тоталитаризме, не стоит забывать что дурным духом провоняли сами США. Используемые ими средства и методы сложно назвать цивилизованными, а цели они вряд ли имеют…

  • 1
И не понимают почему мы называем их фашистами.

сучёнок...шоб ему яйца оторвало, но выжил....

Мразь какая! Атак то все российские либералы знают что фашизма на Украине нет.(сарказм)

Укроартиллеристов уничтожать нужно вместе с членами их семей.

(Удалённый комментарий)
Западной цивилизации на такие мелочи нас..ть. Не будем забывать кто вскармливал Гитлера против СССР.

Таких выродков на ремни пускать

А где/кто конкретно известно?


Нда... Та еще сволочь, судя по контактику


Он еще не догадывается, что до седьмого поколения его род проклят.

при чем здесь дети думбаса? кто тебе сказал, что это думбас?

Спасибо, Андрей! Что делаете это!

http://bilozerska.livejournal.com/946999.html#comments


ПРАВОСЕКИ НАГНЕТАЮТ ,,,,


Правда про фронт - ось: бойові командири, у званні від полковника і нижче, час від часу намагаються, з більшим чи меншим успіхом, проводити локальні фронтові операції, спрямовані на повернення під контроль України окремих населених пунктів.
Як правило, ці населені пункти знаходяться у так званій "сірій зоні", в якій мирних мешканців нема або мінімум і де гуляють наші та їхні ДРГ, періодично підриваючись на мінних ловушках.Але як тільки стає відомо, що наші щось там зайняли, "обсоси" (на фронті ОБСЄ називають лише так) піднімають вереск про порушення Мінських угод. Бойові командири отримують скандал від київського начальства, просування лінії фронту вперед блокується.


Насправді ж ситуація така.

Росія, безумовно, здохне від західних санкцій, якщо ці санкції не будуть зняті. Але українська армія здохне раніше. Все, що вам розповідають про армію у ЗМІ - пропагандистська брехня. Насправді армія п'є. Солдати щодня гинуть і отримують поранення здебільшого не від ворога в бою, а від проблем з дисципліною.

Окремі боєздатні підрозділи, де ці проблеми подолано, на загальну ситуацію впливають мало.

Армія спивається не тому, що солдати або командири погані. Більшість фронтових командирів стараються і роблять, що можуть. А тому, що будь-яка армія, поставлена в такі умови (війна без війни, сидіння на передку без активних наступальних дій) - розкладається неминуче.

Україна де-факто знаходиться під зовнішнім управлінням Заходу, і саме Захід вимагає, щоб "було тихо" і військові дії не велися. Але колись Маргарет Тетчер, наприклад, вимагала, щоб Україна не відділялася від Росії. Де б ми були, якби її тоді послухали?

Треба робити те, що вигідно Україні. Якщо це не збігається із вказівками Заходу - вказівки Заходу треба ввічливо ігнорувати, з єдиним поясненням - вибачте, але ці рекомендації суперечать державним інтересам України.

Час грає проти Росії - але й проти нас теж. Тому необхідно поступово, без зайвого піару, але й без заперечення очевидного, поступово віджимати в окупантів з колаборантами населений пункт за населеним пунктом. Мінські угоди - спокійно, без пафосу і надриву ігнорувати. Якщо є такі, кого з цього приводу мучить совість - згадайте, наприклад, Будапештський меморандум, і все встане на свої місця. Росія ніколи не тримала і не буде тримати слова. І оскільки не ми на її території, а вона на нашій, нам тримати перед нею слово - це бути наївними, вічно ошуканими дурниками.

Наразі треба воювати, орієнтуючись виключно на толкових фронтових командирів. У ситуації, що склалася, їм видніше, що треба робити. А решта підтягнуться - і Захід, і Порошенко... Поставлені перед фактом - цей факт визнають, нікуди не дінуться.

Переможців не судять. Тож давайте перемагати.

я особо не психолог,но по-моему этот парень,судя по его страничке,нашёл возможность развернуть свою заплёванную сущность взяв в руки автомат

Давай по серьезному поговорим без фальши

Вы знакомы с таким инструментом как фотошоп?
Если просмотреть в синем канале (наиболее выражено в цвете) надпись на минах сделана в фотошопе.
Ну явная "подстава". Вы сами себя компрометируете и с какой целью?
Набрать вздохи и охи на лживой информации

По теме поста

Более подробно на фотошопе http://senoptik.livejournal.com/694.html

  • 1